İnternet güvenliğine ilişkin hem internet sitelerinin hem de bankaların önlem aldığı günümüzde kart hırsızlığı vakaları yaşanabiliyor. Bu durum tüketicilerin bir kısmının internet üzerinden yapılan alışverişlere karşı daha mesafeli bir duruş sergilemesine neden oluyor. İnternet üzerinden gerçekleştirilen dolandırıcılık yöntemleriyle kullanıcılar önemli mağduriyetler yaşayabiliyor. Bu tarz durumların önüne geçebilmek için daha güvenli ödeme sistemlerinin kullanılması tavsiye ediliyor.

Son zamanların en sık kullanılan ödeme sistemlerinden biri olan Paykwik ile güvenli bir alışveriş mümkün. Paykwik kullanımı ile sizler de güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Paykwik alabilmek için öncelikle Paykwik satışı gerçekleştiren bayilere başvurmanız gerekiyor. Bu bayiler sizlere Euro kurunun durumuna göre belirli bir komisyon ekleyerek Paykwik satışı gerçekleştiriyorlar. Firmamız da Paykwik satışı gerçekleştiren firmaların içerisinde kullanıcılara hizmet sağlıyor.

Paykwik Nedir?

Paykwik, üzerinde ya da içerisinde yer alan çipte herhangi bir şekilde kimlik bilgilerinizin yer almadığı online olarak kullanılan ön ödemeli bir kart olarak açıklanabilir. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Paykwik al ile tamamen güvenli ve hızlı bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme esnasında hiçbir şekilde kimlik bilgilerinize yer vermeyen ve bu sayede birçok güvenlik riskinin önüne geçen Paykwik, aynı zamanda ön ödemeli bir kart olması ile kredi kartlarından büyük ölçüde ayrılıyor. Güvenli olmayan ya da sertifikasız internet siteleri üzerinden yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgilerinizin büyük ölçüde çalınma ihtimali bulunuyor. Ayrıca herhangi bir ödeme esnasında kredi kartı bilgilerinizi ekran klavyesi ile yapmadığınız takdirde kredi kartı dolandırıcıları kart bilgilerinizi bilgisayarınıza gönderdikleri bir virüs ile çalabiliyorlar. Bu tip vakalara karşı bazı tedbirler alınabilir. Bu tedbirlerden biri de Paykwik kart kullanımı olabilir.

Paykwik İle Nasıl Ödeme Yapılır?

Online ödemelerinizde Paykwik’yı kullanabilmeniz için öncelikle alışveriş yaptığınız internet sitesinin Paykwik ile ödeme alıyor olması gerekir. Bunu kontrol etmek için site üzerinde ödeme kısmına gelerek Paykwik seçeneğinin olup olmadığını inceleyin. İnternet sitelerinin ödeme alımlarında yaygın bir şekilde tercih ettiği Paykwik giderek yaygınlaşıyor.

Seçtiğiniz ürün ya da hizmet için ödeme seçeneklerine giderek Paykwik’yı işaretleyin ve devam edin. Sitenin sizden isteyeceği Paykwik PİN kodunuzu girin ve hemen ardından işlemi onaylayın. Bu sayede ödeme yaptığınız site satın almış olduğunuz ürün/hizmet için sizden ödeme alırken hiçbir şekilde kimlik bilgilerinize ulaşamayacak. Bu sayede güvenli bir alışveriş gerçekleştiriyor olduğunuz gibi aynı zamanda kimlik bilgileriniz de üçüncü şahısların erişimine kapalı olacak.

Paykwik Almanın Avantajları Nelerdir?

Bir ön ödemeli kart olarak sadece yüklediğiniz tutarda harcama yapabileceğiniz Paykwik, sizleri daha planlı bir online alışverişe sevk ediyor. Bu durum son yıllarda yaşanan tüketim çılgınlığı açısından son derece önemli. Paykwik satın alırken yalnızca harcama yapacağınız tutar kadar bir limit satın alabilir ve Paykwik kartınızın bakiyesinin tamamını farklı farklı alışverişlerde kullanabilirsiniz. Paykwik’nın avantajları şu şekilde:

Ön ödemeli bir kart olması ile belli bir alışveriş planı yapmanızı sağlar. Yüksek harcamaların önüne geçmenizde yardımcı olur.
Paykwik’da kimlik bilgileriniz herhangi bir şekilde yer almaz. Ayrıca tüm ödemeleriniz Paykwik’da yer alan 16 haneli PİN kodu ile gerçekleştirilir.
Paykwik kartınızı son limitine kadar farklı farklı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca Paykwik içerisinde yer alan bakiyenizi, Paykwik satış bayileri üzerinden nakite çevirebilmeniz de mümkün.
Paykwik, Euro bazlı bir online ödeme kartı olduğundan dolayı aynı zamanda önemli bir yatırım aracı olarak kullanılabilir.
Paykwik karta sahip olabilmek için birbirinden farklı ödeme imkanları mevcut. Nakit, havale/EFT ya da kredi kartı ile Paykwik karta sahip olabilmeniz mümkün.
Son derece yaygın olarak kullanılan bir online ödeme sistemi olmasıyla sizlere pratik ödeme seçeneği sağlar.
Bir Paykwik karta sahip olmak için yeterince nedeniniz var. Firmamız sizlere düşük komisyonlar eşliğinde Paykwik kart hizmeti veriyor. Paykwik al karta avantajlı bir şekilde sahip olmak için bizlere başvurabilirsiniz. Satın almak istediğiniz Paykwik kart limiti ne kadar yüksek olursa komisyon oranının da aynı şekilde düştüğünü söylemek mümkün. O halde siz de daha güvenli alışverişler için Paykwik kartı tercih edin. Euro bazında son derece avantajlı alışverişler yapabileceğiniz bu kart ile daha keyifli bir online alışveriş mümkün görünüyor.

Paykwik Almak için fiyatları inceleyebilirsiniz;