Paykwik Güvenli mi?

Paykwik Güvenli mi?

Paykwik kart ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.Paykwik kart web internet sitemizden bölgesel olarak karşı karşıya hizmet alabilirsiniz.Paykwik , İstanbul bölgesinde kart satışlarını karşı karşıya ve güvenli bir halde yapmaktadır.Tek yapmanız ihtiyaç duyulan bizlere canlı destek yada whatsapp numaralarımızdan ulaşmaktır.

Paykwik İnternet ortamında “Epin” olarak Adlandırılmıştır.

Güven noktasında şüpheye düşmenizi engellemiş olan bir sistem ile beslenen kart, kolaylıkla alışveriş yapma avantajlarıyla dolu bir sistemdir. Ürün alışverişlerinde, online oyun ve uygulama alışverişlerinde ve diğeri alanlarda geçerli olan ön ödeme yönteminin en büyük avantajlarından biri de ödemenizi yaparken kredi kartı kullanma zorunluğundan kurtulmanızdır.

Paykwik Alabileceğiniz Kart Değerleri;

Paykwik Kartları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır:
€10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500 ,1000€ Belirtilen bu miktarları resmi bayilerimizden satın alabilirsiniz.

Paykwik Güvenli Midir?

Paykwik hesabınıza para yüklemenin en güvenli ve etkili yoludur. Güvenli online işlemler için her Paykwik Kartında 16 haneli dijital korumalı bir PİN kodu (Paykwik PİN Kodu) bulunmaktadır. Paykwik Kartlarınızı yetkili olmayan kişilerden korumalısınız. Paykwik Kart Kodunuzu asla hiç kimseye vermeyin ve yetkili olmayan web sayfalarında kullanmayın.

Bir önceki yazımız olan Paykwik Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Bir Cevap Yazın