Paykwik Para Yatırma

Paykwik Para Yatırma

Paykwik öyle özel bir sistemdir ki, gönderdiğiniz her tutar için size özel kart kodu basılmaktadır. Bugüne kadar kullandığınız çoğu ödeme metodundan daha kolay olan Paykwik, ayrıca daha hızlı ve tüm dünyada geçerlidir. Satın almak istediğinizde, sitemizden ya da telefon numaramızdan ulaşarak sahip olabileceğiniz Paykwik kartın, resmi bayisi olmamız, fiyatlarımıza da yansımaktadır. Uygun, güvenli ve hızlı hizmet anlayışımız ile sorunsuz alışveriş garantisi Paykwik kart satışımızda önceliğimizdir.

Paykwik nasıl alınır ?

Paykwik almak için yapmanız gereken işlem aslında çok basittir. Sırasıyla açıklamak gerekirse:

  1. Sitemizden ya da telefon numaramızdan bize ulaşmanız
  2. Almak istediğiniz Paykwik tutarını seçip, ödeme için havale göndermeniz
  3. Para gönderme işlemini tamamladıktan sonra bize haber vermeniz

Bu üç işlemi yaptıktan sonra Paykwik kart kodunuz size mesaj olarak gönderilmektedir. Satın aldıktan sonra tam 1 sene boyunca kullanabildiğiniz Paykwik kodunuzu, istediğiniz sitede gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Paykwik nasıl yatırılır ?

Size mesajla gelen Paykwik kart kodunuzu yatırmak istediğiniz siteye girerek, Paykwik ile para yatır yazan kısma yapıştırmanız gerekiyor. Önce kartınızın kaç euro olduğunu seçip, ardından 16 haneli kart kodunuzu yapıştırıyorsunuz. Örnek olarak Paykwik kartınız 10€ ise, sitede kodunuzu yatırırken tutarı 10 olarak seçmeniz gerekiyor. Kodunuz site tarafından onaylandıktan sonra hesabınıza geçiyor ve istediğiniz işleminiz için Paykwik kart ile satın almış oluyorsunuz. Günümüzün en moda ve en gelişmiş ödeme sistemi olan Paykwik ile bu kadar kolay para yatırabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Paykwik Yapı Kredi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Bir Cevap Yazın